Masáže

Provádím čínské a thajské masáže

Hot stones - lávové kameny, su-jok, moxi - pelynkové tyčinky.

Čínské masáže jako jediné v Karviné, provádím odborně s použitím speciálních bylin, dále peliňkových moxů k odstranění bolesti a regeneraci těla.

Dále provádím klasické, relaxační a sportovní masáže.

Japonské masáže obličeje s minerálními kameny.

Medové masáže.

INDICKÉ MASÁŽE HLAVY S ANTISTRESOVÝM ÚČINKEM.

OD DUBNA PROVÁDÍM SPECIÁLNÍ MASÁŽ HOD-STONES OBLIČEJ.

doprovodne-sluzbyDoprovodné služby:

Při thajských masážích používám bylinné masážní oleje. Koupele nohou, peeling, ošetření krémy na bylinné bázi. Na masáže zad speciální prohřívací a léčebné krémy, při masáži obličeje používám kvalitní kosmetické produkty s možností zakoupení. Při masážích uklidňující harmonizační hudba.

Dále provádím baňkování a to jak vakuové a žhavé.

Manuální lymfatická masáž:

Masáž podporuje tok lymfy odvádí metabolity z lymfatického systému a tím zlepšuje imunitu organismu. Ten je pak odolnější vůči virovému onemocnění. Dochází k posunu neokysličené krve v krevním řečišti. Krev se rychleji okysličuje proto tento typ masáže je nejšetrnější pro lid, kteří trpí křečovými žilamy.

Upravuje metabolismus, odvodňuje (zmírňuje otoky) odplavuje únavu, uvolňuje stres, napravuje poruchy spánku, detoxikuje organismus, regeneruje po infekčních onemocněních, úrazech, operacích a po rekonvalescenci.

Je vhodná pro ležící pacienty, imobi lní lidi a klienty s omezeným pohybem. Velmi účelně napomáhá odbourávat celulitidu. Jedná se o velmi jemnou masáž, která trvá v průměru tři hodin (celé tělo) je možno rozdělit na dolní část těla a horní část těla.