MASÁŽNÍ SYSTÉM HHP

Lékařský masážní andulační systém hhp byl vyvinut německými lékaři a předními vědci působícími na univerzitních klinikách. Jeho produkce probíhá v SRN za velmi přísných výrobních podmínek a podléhá důsledné kontrole kvality. Díky tomu je zákazníkům možné garantovat nejenom vysoký kvalitativní standard, ale především dlouhá léta, ve kterých se budou cítit — díky lepší pohyblivosti, menším bolestem a rychlejší celkové regeneraci — nesrovnatelně lépe.

S úspěchem používáno předními evropskými fyzioterapeuty, lékaři a rehabilitačními klinikami. Jenom v SRN je hhp masážní lehátko využíváno několika tisíci lékaři, univerzitními a rehabilitačními klinikami. V ČR a SR již přes 300 spokojených uživatelů. Jedinečný systém, který obdržel celosvětově první lékařský certifikát. Andulační systém je patentován celosvětově pouze v hhp produktech.

Andulační kmitočtová masáž s infračerveným hlubokým prohříváním svalů a kůže vytváří podnět k rozšíření krevních cév a vede k lepšímu toku krve do tkání. Tato funkce se projeví pocitem nesmírně příjemného tepla. Různé zóny kůže jsou přes nervové reflexy spojeny s vnitřními orgány. Andulace zde působí nejenom na kůži a svaly, ale harmonizuje i souhru vnitřních orgánů. Tato je samozřejmě jedním z důležitých předpokladů pro zachování Vašeho zdraví.

Zlepšuje zdraví Vašich zad

Bolesti zad patří k lidovým nemocem a není to žádná náhoda. Sezení v zaměstnání, stání, shýbání a zdvihání ve stále stejném a většinou chybném sledu pohybů každý den zatěžuje páteř. Při pečlivé diagnostické analýze se 89 % všech bolestí zad ukáže jako důsledek takového chybného mechanického zatížení. To vede k napětí svalů, jejich ztuhnutí a poruchám prokrvení, což pak přináší faktory bolesti. Alarmující je stoupající tendence. Již dlouho, a také podle nejnovějších poznatků lékařského výzkumu, pomáhá pravidelná masáž, přičemž důraz klademe na slovo pravidelný. To byl podnět k vývoji andulačního masážního hhp lehátka s infračerveným hloubkovým teplem, které pracuje jako kompaktní masážní studio přímo doma.

Programy masážního stroje HHP