THAJSKÉ OLEJOVÉ MASÁŽE

Je odlišná od nám známé evropské masáže.

thajska-olejova-masazThajská masáž je vynikající prevencí před nemocemi a prostředkem k dosažení dobré fyzické kondice a psychické pohody. Zejména pomáhá při bolestech hlavy, migrénách, při artritidě, ischiasu, při bolestech zad odstraňuje bolestivost páteře, uvolňuje bolest svalů a kloubů, posiluje nervový systém.

Je odlišná od nám známé evropské masáže, která se též provádí s využitím oleje. Thajská olejová masáž obsahuje prvky tradiční thajské masáže, ale i znalostí indické ajurvédy.

I zde můžeme mluvit o léčebné masáži, která uvolňuje svaly a působí příznivě na krevní a mízní oběh i na imunitní systém. Podstata onemocnění je dána nerovnováhou v našem organismu a také nesouladem mezi námi a okolím.
Ajurvéda je snad nejstarší zachovalý systém léčby na světě, který obsahuje takové prvky, jako jsou bylinky, léčivé kame ny, barvy, dietu, aromaterapii a v neposlední řadě masáže, především olejové.

Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně a napomáhá regulaci střev.